83245564_1396502173844529_8584852705090994176_o

MODY

Na serwerze zainstalowane są mody dodające nowy ekwipunek oraz broń, jednak z nastawieniem na przewagę sprzętu cywilnego ponad militarnym. Ponadto dodano nowe przedmioty do baz oraz modyfikacje ułatwiające rozgrywkę tj. możliwość obracania przewróconych aut.

Pandemic - Autorski mod specjalnie dla serwera Pandemic, który przywraca stare mechaniki takie jak złamania, sprawia, że postać nie może chodzić i jesteśmy zmuszeni do czołgania się, taki stan trwa 15 minut. Można usztywnić nogę Splintem to pozwoli nam na chodzenie oraz bieganie (nadal nie możemy sprintować przez 15 minut). Dodaje również armbandy dla klanów i wiele innych rzeczy.

CodeLock - dzięki niemu możemy zakładać CodeLocka, co daje nam możliwość ustawienia kodu dostępu do bramy.

MuchStuffPack - dodaje itemy do wyposażenia bazy m.in. skrzynki, szafki, lodówki itd.

Pojazdy mają zredukowane obrażenia od uderzeń, nadal można je zniszczyć.

BuildAnyWhere - Usprawnia mechanikę budowania w grze pozwalając stawiać budowle w miejscach, gdzie wcześniej nie było takiej opcji.

WindstreidesClothingPack, Mass'sManyItemOverhaul, MunghardsItemPack, FIDOV IV oraz FS - wybraliśmy z nich najbardziej pasujące do klimatu gry przedmioty, dodają nowe ciuchy, bronie oraz receptury craftingu.

BetterInspect - dzięki niemu możemy zapomnieć o męczącym przeszukiwaniu skrzyni lub namiotu w bazie w poszukiwaniu konkretnych przedmiotów. Aby podświetlić element kliknij środkowym przyciskiem myszy na item, przedmioty tego samego typu podświetlą się na brązowo, a elementy kompatybilne na żółto.

Notes dodaję opcje pisania notatek na papierze i przyczepiania do obiektów.

Mod na termin ważności pożywienia. Gdy nie zakonserwujemy odpowiednio mięsa, zgnije w przeciągu 4 godzin, lub 8 pod warunkiem, że je upieczemy/ugotujemy. Zakonserwować można za pomocą soli w garnku co wydłuża jego świeżość w zależności od ilości soli (max. 15 dni).

Radiation zone - Dodaje radiacje na strefy baz militarnych Tisy, Troytskoye oraz nową bazę nad Turovem. Więcej informacji na temat moda znajdziesz tutaj.

LISTA MODÓW

Dołącz do nas!

Nie czekaj, dołącz na nasz serwer Discord! Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytania, craftingi, poradniki, pomoc, dostęp do systemu Ticket oraz możliwość założenia frakcji na serwerze.​

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish