MAPA

Dodanych zostało około 5.000 nowych obiektów dekorujących mapę.

Zmodyfikowany system tierów - podzielone są poziomo od dołu do góry, im dalej na północ tym mniej puszek z jedzeniem, co sprawia, że trzeba zacząć polować i łowić ryby, im głębiej w ląd tym trudniej, ale lepszy sprzęt, bronie mają większy kaliber, a plecaki i ubrania więcej slotów. Mapa tierów na dole strony.

W związku z powyższym zmienione zostały spawny helicrashy i miejsca spawnu postaci (usunięto spawny postaci na wschodzie a dodano parę na południu). Zlikwidowano loot militarny na obszarze Baloty, Prison Island oraz Tikhaya. Dodano też nowe lokacje militarne tak by gracz niezależnie od punktu startu miał do każdej podobny dystans.

Nowe lokacje militarne można znaleźć odszukując zmodyfikowaną mapę na szlakach turystycznych.

Zmniejszony loot lepszych przedmiotów (głównie militarnych), gra zaczyna przypominać bardziej survival, niż grę pvp, ale i tego nie brakuje na północy mapy, aby zdobyć lepszy sprzęt trzeba bardziej się postarać, ale jest on jak najbardziej do zdobycia.

Nowy system zombi specjalnie dostosowany do serwera, od słabych dziadków do bardzo silnych wojskowych, spotkać można również nowe zombi mutanty dodane w poszczególnych lokacjach dalej na połnocy.

RadiationZone - Dodaje skażone strefy w pólnocnej części mapy, silniejsze na bazach militarnych Tisy, Troytskoye oraz w jednej nowej bazie. Ponadto losowo radiacja może pojawiać się w losowych lokacjach tieru 1 i 2(mniej groźna). Aby wejść do takiej strefy i nie zachorować potrzebujemy odpowiedniego kombinezonu NBC, który trudno znaleźć(2 komplety na mapę). W skład stroju wchodzą: buty, spodnie, rękawiczki, kurtka, kaptur oraz maska przeciwgazowa. Każdy element stroju zapewnia inny bonus do odporności na radiację. Strój się nie niszczy od sażenia, musimy jednak uważać na zadane obrażenia przez zombi, innych graczy oraz inne kreatury kóre amieszkują te strefy. W wyprawie do stref pomogą nam również licznik Geigera i tabletki antyradiacyjne, a same strefy mogą co restart zmienić swoją moc i zasięg. Rekompensatą za długie poszukiwanie stroju oraz trudy przetrwania jest znacznie lepszy ekwipunek znajdujący się wewnątrz stref. Dowiedz się więcej...

Brak tradera jest sporym atutem, sprawia on, że gracze poruszają się po całej mapie.

Niestandardowa mapa szlaków z zaznaczonymi toxic zonami i nowymi lokacjami. Ponadto każdy aktywny klan oznaczając role administrator na ich kanale klanowym może poprosić o pozostawienie wiadomości "Uwaga tu poluje nasz klan" na tej mapie(oczywiście chodzi o przybliżoną lokacje terenów działań, a nie zaznaczenie bazy).

Kilka rodzajów losowo pojawiających się na mapie eventów,zróżnicowanych pod względem rodzaju lootu

Map Tier

Dołącz do nas!

Nie czekaj, dołącz na nasz serwer Discord! Znajdziesz tam odpowiedź na swoje pytania, craftingi, poradniki, pomoc, dostęp do systemu Ticket oraz możliwość założenia frakcji na serwerze.​

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish